Vtelevizii.sk
Menu
práve beží
najbližšie 4 hodiny
dnes večer
Dvojka
dnes - 08. september 2024
06:25
Cyklopotulky
06:35
Tiene ruín
06:45
Televíkend
07:15
Kapura
08:00
Živá panoráma
08:35
Farmárska revue
09:05
Hubačka
09:15
Na rybách - Petrov zdar
09:45
Na zelenej adrese
10:00
Zahraničný duchovný prenos
11:40
Koncerty komornej hudby
12:05
Chichôtka
13:05
Z kapsy rozprávkara
13:35
Genius loci
13:50
Božie domy s Vandalom
14:00
Televízny posol
14:40
Folklórny festival - Východ...
15:40
Anjeli strážni
16:10
GEN.sk
16:30
NeCelebrity
16:40
Fotka je mŕtva (1/6)
16:55
Trochu inak s Adelou
17:55
Lov slov
18:30
Večerníček
18:35
Viky, sova iná než rodina
18:45
Medvedík Pompon II
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:35
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:50
Slovo
20:00
Správy v slovenskom posunko...
20:10
Maratónske príBEHy
20:35
Z druhej ruky
21:45
Deti od Windermere
23:00
Deti od Windermere: Ich vla...
00:00
Hymna SR
zajtra - 09. september 2024
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:30
Mimi a Líza
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Medvedík Pompon II
06:50
Pettson a Findus III
07:05
Lassie - Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Česká beseda
09:00
Generácia
09:30
Televízny posol
09:55
Cesta
10:25
Cesta domov
11:30
Obedníček
11:35
Viky, sova iná než rodina
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
SK DEJINY
13:25
Peniaze
14:00
Spravodliví
14:30
Záhada Trnovských
15:30
Maratónske príBEHy
15:55
Umenie priestoru
16:30
Regina
17:30
Farmárska revue
18:00
Na rybách - Petrov zdar
18:30
Večerníček
18:35
Najmenší slon na svete
18:40
Medvedík Pompon II
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:30
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy v slovenskom posunko...
20:05
Informácia pre tipujúcich: ...
20:10
Lov slov
20:35
Deň Nula
21:30
Experiment
22:05
Odplata
00:00
Hymna SR
00:02
Správy „N“
00:50
Hírek
utorok - 10. september 2024
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:30
Mimi a Líza
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Medvedík Pompon II
06:50
Pettson a Findus III
07:05
Lassie - Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Český magazín
08:30
Od prameňa – Ukrajinský
09:00
Regina
10:00
Vyhnanci
11:30
Večerníček
11:35
Najmenší slon na svete
11:40
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:25
Experiment
12:55
A3UM
13:20
A3UM
14:00
O dirigentskom umení .....
14:35
Príbeh jedného stromu
15:05
Deň Nula
16:00
Umenie priestoru
16:30
Regina
17:30
Autosalón
17:55
VAT
18:30
Večerníček
18:35
Najmenší slon na svete
18:40
Medvedík Pompon II
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:30
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy v slovenskom posunko...
20:07
Informácia pre tipujúcich: ...
20:10
Po chaose (2/4)
21:05
Kráľ, ktorý oklamal Hitlera
21:55
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
22:20
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
23:05
32 utajovaných strán - sprá...
00:05
Hymna SR
00:07
Správy „N“
00:55
Hírek
streda - 11. september 2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:20
Mimi a Líza
06:30
Bob a Bobek na cestách
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Medvedík Pompon II
06:50
Pettson a Findus III
07:05
Lassie - Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň Patria
08:30
Otthonunk - Náš domov
09:00
Regina
10:00
Dribling
11:30
Večerníček
11:35
Najmenší slon na svete
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
13:00
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
13:25
Môj emigrant
14:15
Kráľ, ktorý oklamal Hitlera
15:05
Po chaose (2/4)
16:00
Umenie priestoru
16:30
Regina
17:30
Ambulancia
17:55
Moja diagnóza
18:30
Večerníček
18:35
Najmenší slon na svete
18:45
Medvedík Pompon II
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:30
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy v slovenskom posunko...
20:10
Múú! Impozantné rohy (2/4)
21:00
Divoké Portugalsko
21:55
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
22:20
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
22:50
Umenie
23:15
Arténa
23:20
Hudobníci
00:00
Hymna SR
00:02
Správy „N“
00:50
Hírek
štvrtok - 12. september 2024
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:30
Mimi a Líza
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Medvedík Pompon II
06:50
Pettson a Findus III
07:05
Lassie - Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Vnímanie
09:00
Regina
10:00
Kráľovská hra
11:30
Večerníček
11:35
Najmenší slon na svete
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
12:55
ŠTB: PRÍSNE TAJNÉ
13:25
Môj emigrant
14:10
Divoké Portugalsko
15:00
Múú! Impozantné rohy (2/4)
16:00
Umenie priestoru
16:30
Regina
17:30
Noc v archíve
18:30
Večerníček
18:40
Najmenší slon na svete
18:45
Medvedík Pompon II
18:55
Fidlibumove pokusy
19:00
Pettson a Findus III
19:15
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:35
AKO SA RODIA VÍŤAZI
20:00
Správy v slovenskom posunko...
20:07
Informácia pre tipujúcich: ...
20:10
Moja diagnóza
20:35
Stromy: Globálna superveľmoc
22:10
SK dejiny
23:05
Najväčšie kriminálne prípad...
23:30
Najväčšie kriminálne prípad...
00:00
Hymna SR
00:01
Správy „N“
00:50
Hírek
piatok 13., - 13. september 2024
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
AKO SA RODIA VÍŤAZI
06:25
Mimi a Líza
06:30
Bob a Bobek na cestách
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Medvedík Pompon II
06:50
Pettson a Findus III
07:05
Lassie - Nové dobrodružstvá
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Fórum
09:00
Regina
10:00
Spomíname na scenáristu Ján...
11:30
Večerníček
11:35
Najmenší slon na svete
11:45
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:40
Langovo divadlo
14:25
Stromy: Globálna superveľmoc
16:00
Umenie priestoru
16:30
Moje miesta - príbeh mesta
16:55
Moje miesta - príbeh mesta
17:40
Zázračný ateliér
18:05
Čo budeme robiť
18:15
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Najmenší slon na svete
18:45
Medvedík Pompon II
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Pettson a Findus III
19:10
Lassie - Nové dobrodružstvá
19:35
AKO SA RODIA VÍŤAZI
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy v slovenskom posunko...
20:07
Informácia pre tipujúcich: ...
20:10
Família
20:35
Estonia (2/8)
21:20
PRESSBURG (2/8)
21:50
Trochu inak s Adelou
22:55
One republic - koncert na B...
00:00
Hymna SR
00:04
Správy „N“
00:50
Hírek
Všechny kanály
Na hlavní stránku
Vtelevizii.sk
Hlavní stránka
Katalog pořadů
Hledání
Verze pro stolní počítače
Zavřít menu